Вівторок, 30.04.2024, 08:36

«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 3 » Змагання юних інспекторів руху
Змагання юних інспекторів руху
          27 квітня2012 року на базі Велико Глибочецької загальноосвітньої школи ім.Я.Стецька Тернопільського району пройшли обласні змагання юних інспекторів руху в яких прийняли участь кращі команди з районів області та Тернополя.
       Честь Борщівського району захищала команда юних інспекторів руху нашої школи: Бойчук Уляна, Васильців Юлія, Бойко Дмитро, Солодкий Віктор, Ониськів Інна, Панчук Марія, Коновальчук Людмила, Стахів Володимир, Пилип Зоряна, Хованець Ольга /керівник Шийка Олена Петрівна/
Змагання розрочались урочистою лінійкою, підняттям державного прапора.. З привітальним словом до учасників змагань  звернулись представники обласного відділу освіти і міліції.
Після проведеного жеребкування почались змагання.
        Команди змагалися на етапах: «Знання правил дорожнього руху», «Юний пропагандист», «Велоестафета», «Юний регулювальник» та «Надання першої медичної допомоги».
         Першим конкурсом для нашої команди став конкурс на знання правил дорожнього руху. В конкурсі «Юний пропагандист» діти в цікавій формі розповіли про важливість дотримання правил дорожнього руху, перехід перехресть і дороги, дорожні знаки. Потім юні інспектори доводили свої вміння в велоестафеті, конкурсі регулювальників, демонстрували свої знання по наданню першої медичної допомоги потерпілому при ДТП. За результатами змагань наша команда зайняла четверте місце.
        Всі команди – учасниці отримали пам’ятні призи і грамоти управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області, які вручив заступник начальника підполковник міліції Віктор Мороз.
Переглядів: 803 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 5.0/1