Субота, 27.04.2024, 20:55

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 8 » Жива душа поезії Шевченка
Жива душа поезії Шевченка

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим та неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так і поезія великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну. 2березня у Борщівському НВК відбувся щорічний шкільний конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Жива душа поезії Шевченка». Учні разом з вчителями - філологами заздалегідь  підбирали вірші, тренувались у майстерності читання.

Розпочався конкурс цікавою бесідою-діалогом «Біографічна стежина», яку провела вчитель української мови та літератури Пилип О.І. Діти із захопленням  розповідали про великого Кобзаря, співчували та пишалися Генієм. У конкурсі взяло участь 42 учасники. Гаряча любов до знедоленого рідного краю звучала у кожному слові, кожному рядку Тарасових безсмертних творів: “Гайдамаки”, “Великий льох”, “Розрита могила”, “Думка”, “Кавказ”, “І виріс я на чужині”, “Мені однаково”, “До Основ’яненка” та інших. Члени журі, у складі заступника директора з виховної роботи Гречки Н.Я., бібліотекаря Дозірців Г.М. , вчителів - словесників Чернової І.В., Пили О.І. та Чупрун І.Л., відмітили високу активність учасників цьогорічного конкурсу , подякували дітям за любов до рідного слова, побажали нових творчих здобутків та визначили переможців.

Гран - прі  вибороли: Стахів Ольга (2-Б клас), Щур Ольга (4-Б клас), Дудук Андрій (5-Аклас), Ткач Тетяна (8-Б клас), Кича Анастасія (9-А клас).

І месце розділили: Цибрій Дмитро (2-Аклас), Владика Ігор(3-Б клас), Ковбель Христина (4-Бклас), Семанишин Олександр(5-А клас), Матушак Софія (8-А клас), Слюсарчук Софія (9-А клас).

ІІ місце посіли: Жарий Арсен (2-А клас), Волос Олександр (2-А клас), Фурда Анастасія (3-Бклас), Марущак Христина (4-А клас), Трач Дмитро (4-В клас), Герега Софія(5-А клас), Пилип’юк Аліна (5-А клас),Сатко Анастасія (8-А клас), Верига Юлія (9-А клас), Герега Анастасія (9-А клас).

ІІІ почесне місце зайняли: Кульба Софія(2-Б клас), Осадчук Софія (2-Б клас), Мізинчук Яна (2-Бклас), Курніцька Юлія (3-Б клас), Кузик Андрій (4-Вклас), Новацька Ірина (4-В клас), Вирозуб Ростислав (4-В клас), Озерний Анатолій (5-А клас), Дутка Євгенія (5-А клас), Тимчук Арсен (5-А клас), Заброцький Микола (8-Aклас), Пігуляк Юлія (9-Б клас), Бейгер Вікторія (9-Б клас)

Підводячи підсумки конкусу, голова журі Гречка Н.Я. висловила сподівання, що світле   ім’я Тараса Григоровича, його немеркнуче слово допоможуть дітям долати труднощі на шляху розбудови вільної, багатої, сильної і гордої держави.

Переглядів: 771 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0