Понеділок, 29.04.2024, 18:26

«  Жовтень 2013  »

Головна » 2013 » Жовтень » 24 » Відкриття виставки Євгена Шпака в НВК
Відкриття виставки Євгена Шпака в НВК
4 жовтня 2013 року для вчителів та учнів Борщівського НВК « ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 гімназія ім. Р. Андріяшика» за ініціативи директора закладу І.В.Крохмалюка шкільні коридори прикрасили полотнами нашого краянина-художника Євгена Шпака. Таку акцію керівництво НВК приурочило до Дня художника, який відзначають у жовтні.
- В мене давно було бажання прикрасити наш НВК роботами художників з Борщівщини, – розповів на відкритті виставки директор НВК Іван Васильович  Крохмалюк. – Адже в нас діє об'єднання художників «Потік», маємо чимало відомих іменитих художників, чиїми роботами милується світ. То чому б не показати цю красу дітям? До того ж ви бачите, якими красивими стали шкільні коридори. Я з цікавістю спостерігаю за тим, як учні роздивляються полотна, як діляться враженнями і як захоплюються ними.
Євген Шпак вважає, що такі акції треба частіше влаштовувати у різних закладах освіти, щоб діти  мали змогу доторкнутися до справжньої краси художнього мистецтва. Це шліфує смак, розвиває творчу уяву.
- Я малюю дуже багато, просто не можу прожити і дня, якщо не візьму до рук пензля, – поділився з учнями Євген Михайлович. – І вам бажаю такого ж працелюбства. Ви маєте з кого брати приклад, бо у нашому краї живе і творить чимало відомих митців, з яких варто брати приклад. А сьогодні я дуже радію, що коридори вашого НВК перетворились на справжній осінній вернісаж.
Із духовним словом до присутніх звернувся і настоятель храму Успіння Пречистої Діви Марії о. Богдан Боднар.
Виставка Євгена Шпака у НВК буде експонуватися до кінця навчального року.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 719 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0