Понеділок, 06.05.2024, 08:15

«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 9 » Вечір пам’яті героїв Крут
Вечір пам’яті героїв Крут

29 січня  у приміщенні актової зали  Борщівської « Школи мистецтв» відбувся літературно-мистецький вечір до Дня  пам’яті героїв Крут «Стримуйте сльози, як стримую їх я …», який підготували та провели учні та вчителі Борщівського НВК ЗНЗ І-ІІІ ст. №3-гімназія. ім. Романа Андріяшика (Гречка Н.Я.- заступник директора з вих. роботи та педагоги-організатори Розін О.В. і Маковська Л.І.).

Розпочався вечір внесенням прапора та колективним виконанням Гімну України. Після цього ведучі (Стахів А. та Пилип З.) запросили до слова  гостей: духовного наставника Богдана Боднара, заступника керуючого виконавчим апаратом Районної ради Андрушківа П.С. та вчителя історії нашого НВК Лижника Р.І.. Потягом вечора учні читали поезії відповідної тематики, виконували літературно-музичні композиції. Весь вечір був пройнятий атмосферою співчуття, болю та тривоги. Неодноразово на очах дітей та дорослих з’являлися сльози.

До проведення вечора долучилися  також читці районного Будинку культури, під керівництвом Уруської Г.Я.,  вокальне тріо сільського Будинку культури с. Худіївці та відома співачка Борщівського краю Кашуб’як М.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв, які загинули під Крутами, воїнів УПА, Героїв Майдану та полеглих воєнів АТО. Учні НВК поставили  квіти до пам’ятника Борцям за волю України.

Шкільний  учнівський хор (керівник Дунець А.С.) виконав фінальну патріотичну  пісню, яку підтримав увесь зал.

Переглядів: 751 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0