П`ятниця, 03.05.2024, 06:11

«  Червень 2017  »

Головна » 2017 » Червень » 9 » ТУРИСТИЧНІ ЗМАГАННЯ
ТУРИСТИЧНІ ЗМАГАННЯ

Спортивний азарт і жага перемог загострюється навесні, коли природа прокидається та наповнюється барвами та ароматами. Саме у царство комах, протоптаних стежок, голосистих птахів та бурхливих струмків злітаються сильні духом діти, щоб зрівнятися між собою у туристичних навичках, накопичених за цілий рік.

18-20 травня 2017 року Борщівським будинком дитячої творчості в урочищі Пищатинського лісу, на околиці оздоровчого закладу «Лісова пісня», проведено ХХХХІІІ традиційні районні змагання з пішохідного туризму серед школярів та педагогічних працівників, присвячені пам’яті Володимира Галайчука.  Наш НВК представляла команда «Сокіл» у складі Чубака Максима, Струка Андрія, Яремчука Романа, Кичі Анастасії, Слюсарчук Софії, Онищака Максима, Томчишина Олександра, Прокопик Діани. Під керівництвом Вавринець Алли Любомирівни та Кирилюка Олексія Васильовича діти продемонстрували бійцівський характер та витримку.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих під час воєнних дій на сході України та схилились у пошані в пам'ять Володимира Галайчука, який віддав туристсько-краєзнавчій роботі з молодим поколінням більше 35 років свого життя.

Три дні змагальницького темпу загострювали бойовий дух і додавали наснаги, відразу після відкриття змагань, учасникам довелося одягати страхувальні системи та муфтувати карабіни, щоб поборотися на «Смузі перешкод». Юні туристи змагалися у конкурсній програмі, що складалася з п’яти видів. Кращими наші представники були у в’язанні вузлів, другими у велоралі, третіми – у представленні команд та у велотуризмі «тріал».

Всі призери та переможці за успіхи у змаганнях були нагороджені грамотами особисто Іваном Кобилянським, головою Борщівської міської ради.

Переглядів: 482 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0