Понеділок, 06.05.2024, 11:59

«  Березень 2012  »

Головна » 2012 » Березень » 19 » Тиждень пожежної безпеки
Тиждень пожежної безпеки
З просвітницькою метою щодо правил поводження з вогнем у школі з 12 по 16 березня 2012року було проведено Тиждень пожежної безпеки.
В його рамках педагоги організували ряд навчальних заходів.
Зокрема Стецюк Т.О. підготувала відкритий урок з використанням ІКТ з питань дотримання пожежної безпеки в побуті із залученням фахівця державного нагляду – Барткова О. на тему: «Вогонь: друг чи ворог?»
Для учнів молодших класів класоводи підготували захоплюючу вікторину на тему: «Бережи своє здоров’я», а пізніше виступили перед батьками із «Зверненням Державної інспекції техногенної безпеки України».
Також провели для дітей конкурс, відібрали кращі малюнки та аплікації на задану тему. Найкращими були роботи – БейлиО., Сороки В., (2-А), Стецюк В. (4-А), Притули В (6-А), Пилип З., Хованець О.(7-Б).
Дирекція школи перевірила наявність інструкції з пожежної безпеки в кожному навчальному кабінеті.
Сорокотяга О.Й. – ЗДНВР, поновила новим цікавим матеріалом інформаційно–довідковий куточок з дотримання правил пожежної безпеки в навчальному закладі та розповіла про дотримання правил працівникам школи з охорони праці і безпеки життєдіяльності під час їх навчального процесу.
Про надання першої долікарської допомоги потерпілим у разі нещасних випадків розповіли вчителі основ здоров’я Шийка О.П., Захисту Вітчизни Притула О.П., Гришков М.Я. При чому Шийка О.П. надала можливість учням 5-8 класів позмагатись у своїх знаннях про правила першої долікарської допомоги на занятті «Допоможи другу». А вчителі Притула О.П та ГришковМ.Я. провели вікторину-змагання «Бережись вогню!"
Можна відзначити роботу класних керівників, які протягом тижня проводили бесіди у своїх класах, особливо сподобалась учням 11 класу робота Царук Л.В на тему: «Щоб не виникла пожежа».
Підсумки тижня підтверджують результативність проведеної роботи педагогів та учнівського активу, адже здоров'я і його
збереження є найголовнішою цінністю!

Матеріал підготувала Бук Ярина
Переглядів: 1374 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0