Четвер, 25.04.2024, 01:06

«  Лютий 2020  »

Головна » 2020 » Лютий » 28 » ТИ СЕБЕ УКРАЇНКОЮ ЗВАЛА
ТИ СЕБЕ УКРАЇНКОЮ ЗВАЛА

В рамках відзначення 149-ї річниці від Дня народження видатної української письменниці Лесі Українки в НВК проведено квест «Леся Українка – скарб нашої Батьківщини» та літературну вікторину для учнів 6-х класів.
Поетеса була ніжною, тендітною, водночас, сильною духом, справжнім борцем за майбутнє своєї країни. Безмежна любов до рідного краю пронизала всю її творчість.
Захід розпочався вступним словом педагогів-організаторів Дубиняк І.В. та Кондрат Г.О. За допомогою жеребкування команди обрали собі карти розташування станцій. На маршруті учасників зустрічалися зупинки: "Грузинська", "Квіток, квіток, як можна більше квітів", "Мелодія", "Літературна майстерня", «Талісман», «Поетична» та "Ікона стилю". Усі завдання, які отримували діти для розв’язання, були пов'язані з життям та творчістю Лесі Українки. Відповівши на питання в стилі гри «Що? Де? Коли?» або розв’язавши завдання-підказки, учасники отримували частини пазлу, що його наприкінці слід було зібрати повністю. Склавши пазл, команди прочитали крилаті вислови письменниці.
У ході літературної вікторини діти дізнались багато цікавого про Л.Українку, як велику народну поетку; ознайомилися з відомостями про її життя; удосконалили свої навички свідомого та виразного читання та декламування віршів.
Учні показали хороші результати, що свідчить про їх обізнаність у сторінках життєвого та творчого шляху поетеси. В запеклій боротьбі перемогу сьогодні святкував 6-А клас. За участь та високу результативність усі учасники були нагороджені грамотами. Велике спасибі вчителю української мови та літератури Царук О.В. за підготовку дітей.

Переглядів: 365 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0