Вівторок, 30.04.2024, 22:45

«  Вересень 2017  »

Головна » 2017 » Вересень » 17 » СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2018 року. Перший дзвінок для них пролунає востаннє і поставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Гучними оплесками під звуки духового оркестру НВК (керівник Яркма Ю.Й.) зустріли наймолодших винуватців свята – першокласників, щоб прийняти до дружної шкільної родини й урочисто надати їм нове ім’я – школярі. Їх впевнено за руки вели найстарші друзі

Шановними гостями свята «Першого дзвоника» були священники, представники об’єднаної громади, батьки й бабусі, які привели дітей на шкільне подвір’я, щоб розділити з ними цю святкову мить. Багато теплих і щирих слів було сказано цього дня винуватцям свята.

Проникливе вітання для школярів звучало з вуст директора НВК Крохмалюка Івана Васильовича.

Вшанували хвилиною мовчання загиблих за волю України, поклали квіти до пам’ятних місць нашого міта.

Своїм зворушливим та безпосереднім виступом розчулили найменші хлопчики й дівчатка. Одинадцятикласники випустили в небо жовто-блакитні кульки.

Чарівна мелодія шкільного дзвінка сповістила про початок нового 2017-2018 навчального року.

То ж від сьогодні школярі підкорятимуть нові вершини знань та рухатимуться незвіданими лабіринтами до своєї мети. Відтепер їхні здібності та наполегливість стануть запорукою успіхів у навчанні. Любімо і пишаймося нашими дітьми, бо вони – майбутнє Української держави!

Переглядів: 587 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0