Субота, 27.04.2024, 17:56

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 14 » СВЯТО КРАСИ
СВЯТО КРАСИ

Весна. Пора пробудження природи від зимового сну. Час відновлення, краси та розквіту. Наша шкільна родина прагнула по-особливому зустріти весняну пору року. Тому і виникла ідея провести свято «Міні-міс Весна-2016». Маленькі красуні із захопленням готувались до конкурсу. Допомагали конкурсанткам їх матусі – майстрували костюми, робили зачіски і просто підтримували своїх дітей.

Конкурсна програма «Міні-міс Весна-2016» складалась із 7 етапів, а саме: «Візитна картка»,  конкурси: «Інтелектуальний», «Шеф-кухар», «Заколиши ляльку», «Хто швидше прибере», «Юна художниця», «Домашнє завдання». У святі брали участь шестеро учениць 3-4 класів: Стецюк Валентина (4-А), Гроховська Ілона (3-А), Щур Ольга (4-Б), Горбачова Ангеліна (4-В), Дутчак Вероніка (3-В), Кобевко Яна (3-Б). Зустрічали маленьких красунь і підбадьорювали їх ведучі свята Куриляк Ярослав та Співак Денис. Як і ведеться, на всіх конкурсах оцінювало учасниць компетентне журі у складі Сорокотяги О.Й., Микитейчук Л.Р., Семків Ю.О.

Свято краси зібрало чимало гостей. У святково прибрану  залу завітали батьки, вчителі, учні нашого НВК. Усі із захопленням спостерігали за дійством, вболівали за конкурсанток.

Дівчатка, які брали участь у святі, продемонстрували вміння триматись на сцені, артистичність, інтелектуальний рівень. Гарним доповненням до свята були різноманітні виступи учнів 3-Б класу. Вони достойно виступали, даруючи усім багато усмішок та гарного настрою.

Переможницею конкурсу «Міні-міс Весна-2016» стала Стецюк Валентина. Інші учасниці отримали нагороди в номінаціях: «Міні-міс Глядацьких симпатій» - Гроховська Ілона, «Міні-міс Талант» - Щур Ольга, «Міні-міс Інтелектуальність» - Горбачова Ангеліна, «Міні-міс Вишуканість» - Дутчак Вероніка, «Міні-міс Оригінальність» - Кобевко Яна.

Щиро вітаємо наших красунь. Бажаємо нових творчих злетів.

Переглядів: 529 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0