Неділя, 12.05.2024, 12:46

«  Грудень 2021  »

Головна » 2021 » Грудень » 10 » "Схід та Захід єдині"
"Схід та Захід єдині"

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та взуттяВиховання свідомих патріотів починається з шкільної парти, це казали ще древні античні мислителі.

Емоційна зустріч "Схід та Захід єдині", з ініціативи вчителя початкової військової підготовки Розіна О.В., відбулася 22 вересня у НВК.

На захід були запрошені: Світлана Вікторівна Сорентіно - волонтер України, керівник громадської організації "Самооборона Борщівського району" та Гуменюк Любомир Васильович - майор Збройних Сил України, учасник бойових дій.

Пані Світлана розповіла про волонтерську діяльність, про поїздки на схід України, наших земляків, які по кілька років перебувають на передовій.

Майор Любомир Гуменюк багато розказав про життя на сході України. Давав відповіді на запитання учнів школи. Закликав дітей любити, берегти нашу державу.

Учні 8- х класів підготували теплі вітання для гостей зустрічі, а учениця 3-Б класу - Каміла Шевчук- щемливу пісню "Припиніть війну" (організатори Чубак О.С., Яловіца Г.Г.)

В усіх присутніх бриніли сльози на очах та переповнювало почуття гордості за наших земляків.

Слава Україні!

Героям слава!

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та текст «REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA»На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: ‎одна або кілька осіб, люди стоять, у приміщенні та ‎текст «‎ولا REDMI NOTE9 AI QUAD CAMERA‎»‎‎