Неділя, 05.05.2024, 12:39

«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 14 » Проект «Подорож до країни Здоров’я»
Проект «Подорож до країни Здоров’я»

Усім відомо, що здоров'я — найголовніше багатство людини, адже лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії.

Формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей та дорослих громадян України – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Розбудова держави, її подальший розвиток прямо залежить від здоров’я населення, від збільшення кількості здорових, міцних, сильних тілом і духом людей.

Упродовж двох тижнів учні нашого класу працювали у проекті «Подорож до країни Здоров’я». Ми дізналися, які є медичні заклади в нашій країні й спеціальності медичних працівників, вчилися надавати першу медичну допомогу. Прийняли участь у конкурсі малюнка «Ми за здоровий спосіб життя».

05.04.2016 року напередодні Всесвітнього дня здоров’я ми розповідали про свою роботу у проекті. Учні об’єднались в групи і змагались у конкурсах: «Відгадай загадку», «Доповни прислів’я», «Спеціальності лікарів» і ін. У «Конкурсі капітанів» змагались: Ковбель Христина, Пішко Людмила, Щур Ольга, Волощук Олександра, Кормиш Соломія. А здійснити чергову подорож до країни Здоров’я нам допоміг наш давній знайомий лікар Нехворійко. Цікавою була гра «Корисно чи шкідливо». Потім лікар Нехворійко кожному роздав пам’ятку «Бережіть зір». Переможцями у конкурсах стали: Борис Максим, Зушман Діана, Колотницька Олена, Монастирчук Ніна і Щур Ольга.

Завершуючи роботу, ми відповіли на ключове питання проекту: «Чому потрібно берегти здоров’я?»

Здоров'я - це безцінний дар. Без нього дуже важко зробити життя цікавим, багатогранним і щасливим. Здоров’я - це сила! Здоров’я - це краса! Здоров’я - це впевненість!

Щур Ольга,

староста 4-Б класу