Понеділок, 06.05.2024, 11:47

«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 1 » Осіння ярмарка
Осіння ярмарка

27 жовтня 2015  року у Борщівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 - гімназія ім. Р.Андріяшика» пройшла щорічна благодійна осіння ярмарка.

Того дня коридори навчального закладу стали схожі на справжній маленький ринок, де линули вірші, дзвеніли пісні та щирі запрошення. Напередодні свята учні кожного класу отримали завдання створити осінню композицію, підготувати її захист, з яким усі учасники справилися на відмінно.

Лялька – мотанка, заввишки людського зросту, панна Осінь, Гарбузи – господарі, цілі сімейства овочевих, саморобні бички, поросятка, капустяні зайці, квіткова карта України, голуби миру…Чого тільки не можна було побачити на святі! Здавалося – дитячій фантазії не було меж.

На святі були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети, напитки… Все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами.

Охочих поласувати смачними стравами виявилося чимало, то ж дитяча випічка розійшлася менш ніж за годину. На ярмарку панувала атмосфера невимушеності та доброзичливості. Покупці та продавці створили справжню ауру ярмаркового дійства. Скрізь лунали жарти та веселощі.  Школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено частинку душі.  Доброчинна акція припала до вподоби кожному.

Справедливе журі, у складі вчителів НВК (Нестеряк Л.В., Костецька О.Г., Кубей С.П., Семків Ю.О., Дозірців Г.М., Розін О.В., Кондрат Г.О.,  Маковська Л.І., ГречкаН.Я.) із задоволенням оглянуло усі осінні композиції та визначило переможців. Серед початкових класів перше місце вибороли учні 1-Б класу (класний керівник Гура О.Б.), друге місце  – учні 1-А класу (класний керівник Шушко Л.Р.), третє місце – учні 2-Б класу (класний керівник Стахів І.О.). Серед учнів середніх класів: 1 місце - 7-А клас (Притула О.П.), 2 -   6-А клас (Козій В.М.), 3 - 6-В клас (Кучер Т.Б.) Серед старших класів відповідно 9-А клас (Чупрун І.Л.), 8-А клас (Стецюк Т.О.), 9-Б клас (Шийка О.П.).

Усі переможці отримали грамоти та подяки.

Впродовж благодійної осінньої ярмарки учням НВК вдалося зібрати 9600 гривень. Педагогічний та учнівський колективи вирішили перерахувати зібрані кошти  на лікування нашого учня 8-Б класу Клопотюка Назарія, який перебуває у реанімаційному відділенні Тернопільської обласної лікарні.

Переглядів: 688 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0