Понеділок, 06.05.2024, 03:10

«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 9 » Свято казки та чудес
Свято казки та чудес

Новорічне свято завжди було та, мабуть, і залишається одним із улюбленіших  свят для дітей. Цікаво та захоплююче відбулося  цьогоріч святкування Нового року  у Борщівському НВК  «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3-гімназія ім. Р.Андріяшика».

У дні святкування (24-25 грудня ) учні початкових класів підготували  оригінальні новорічні костюми, мандрували країною казок, розказували вірші, співали пісні, створювали цікаві музичні композиції. Разом із Дідом Морозом та  Снігурочкою діти водили хороводи та гралися у рухливі ігри, за що і отримали солодкі подарунки.

Учні 5-7 запросили усіх на новорічний Карнавал . Ведучими були Кича А. та Кашуба Т..Кожен клас представив музичний номер або гумористичну композицію новорічного характеру. На свято завітали казкові герої - баба Тітушка (Герасимів  В., кіт Путило Притула В.), міліціонер (Сорокотяга М.), та Зима (Черсак Т.), які допомогли створити цікавий новорічний сюжет. Хороводи навколо ялинки додали святу особливого забарвлення.

Оригінально та цікаво, у формі КВК, відбулося святкування Нового року для учнів 8-11 класів. Педагог-організатор Розін О.В. добре продумав та спланував послідовність конкурсів,  які допомогли членам журі визначити переможців. Напередодні учнями було створено три команди, які підготували костюми,  речівки та домашнє завдання.  Учні 11 класу подбали про музичну паузу та цікавий гумористичний номер. Завершилося свято врученням подарунків командам та новорічною дискотекою. Дід Мороз і Снігуронька привітали школярів та побажали щасливого Нового року.

Переглядів: 590 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0