Субота, 04.05.2024, 20:45

Вже ступає на поріг.

Бути танцям круг ялинки,

Бути пісні, бути грі.

Ось і настало довгоочікуване Новорічне свято, свято красуні ялинки, яка виблискує і переливається всіма барвами. Новорічні святкування в нашому НВК проходили з 28 по 29 грудня 2016 р.

Найменші учні з нетерпінням чекали цих свят. Програма для початкових класів складалася з хороводів, конкурсів та інсценізованих пригод, підготовлених учнями кожного класу. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила дійство справжньою казкою, на якій вручив подарунки сам Дід Мороз з Снігурочкою.

Цікавими були виступи класних колективів 5 – 7 класів, які вразили своєю хореографією та яскравими костюмами у шоу «Майданс». Оскільки «Майданс» новорічний, то ведучі (Малинник Еліна та Співак Денис, 8-а клас) представили незвичайне журі: найстаршого, наймудрішого найдосвідченішого - Діда Мороза (Андрійчук Ростислав, 8-а клас), найчарівнішу із зимових принцес – Снігуроньку (Фейло Діана, 8-а клас), молодого, сповненого бажань і мрій - Нового року (Копко Максим, 8-а клас).

29 грудня традиційно пройшов новорічний КВК для старшокласників з привітаннями Діда Мороза (Побер Сергій, 8-а клас) та Снігурочки (Кушко Юлія, 8-а клас), а також ведучих святкової програми (Маковська Л.І., Стахів А.В.) . Було приємно дивитись на змістовні виступи учні та їх артистизм, вокалізм та хореографію. Перемогу святкували учні 10 класу, другими були восьмикласники, а третє місце посіли учні 9-х класів. Музичні паузи організували учні 11 класу, вокалісти Морозко Наталія (9-б клас), та Стахів Оля (3-б клас)

Дійсно, це свято з давніх часів вважається довгоочікуваним, найулюбленішим, його з нетерпінням і сподіваннями на диво чекають всі - досвідчені і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки, і, звичайно ж, майбутні випускники, адже це - останнє новорічне свято в рідному НВК для учнів 11 класу.

Переглядів: 594 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0