Понеділок, 06.05.2024, 19:19

«  Жовтень 2015  »

Головна » 2015 » Жовтень » 9 » Наймолодші артисти на святі вишиванки
Наймолодші артисти на святі вишиванки

Уже стало традицією, що у вересні місяці наше маленьке мальовниче місто Борщів прикрашає свято вишиванки. Та найбільше цю надзвичайну подію очікують наймолодші артисти.

Тільки вперше переступивши поріг школи, наші маленькі першокласниці уже встигли здивувати не тільки своїх однокласників, а й усіх глядачів цього свята.

Ще на репетиціях випадкові глядачі отримували хороший настрій від позитиву дітей. А на святі просто неможливо було не помітити блиск в очах кожної дитини, їхню енергію, емоції під час виконання номеру «Ми першокласні!».  Українські костюми і квіткові хустки так гармонійно доповнювали виступ.

Веселий танець дівчаток не міг залишити байдужим і запрошених гостей – колектив «Лісапетний батальйон», на яких так хотіли бути схожими наші юні таланти. Наталя Фаліон особисто подякувала дівчаткам за виступ і побажала всім успіху.

Уже не вперше своїми талантами радують учні 3-Б класу та п’ятикласниця, Завінська Анжелочка. У їхньому виконанні пролунала пісня «Молитва за Україну». Ангельський голос дівчинки та надзвичайно тривожний танець маленьких українців із синьо-жовтим стягом передав справжній дух України.

Неможливо передати радість дітей словами! Навіть не зважаючи на погоду, вони стали частинкою цього свята! Нехай воно стане хорошим початком їхнього шкільного життя!

Переглядів: 571 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0