Понеділок, 06.05.2024, 11:14

«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 10 » Малиновий дзвоник надій
Малиновий дзвоник надій

Пахне айстрами теплий, осяяний сонцем вересневий ранок. У якусь мить здається, що літо 2014 року востаннє пригортає до себе дзвінкоголосу малечу. Ще мить і воно назавжди попрощається та відійде у минуле... Минуле, яке ніколи не забуде заплакана мати, убита горем дружина, донечка-сирітка... І, мабуть, уся Україна. Тривожне літо передає естафету молодому вересневі. На Сході України тривають запеклі бої. Іде війна... Але не тільки на сході, війна вдерлася у серце кожного українця. Та все ж 1 вересня Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 - гімназія ім. Р.Андріяшика", як і кожна українська школа, котрій пощастило знову зустрітися зі своїми учнями, гостинно відчинила двері та щиро запросила усю шкільну родину. Триває свято Першого дзвоника. Цьогоріч воно особливе, насичене не тільки українською символікою, але й щирим патріотизмом та вірою у перемогу. Розпочалося свято винесенням державного прапора України та прапора НВК. З особливим піднесенням усі присутні заспівали державний Гімн. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять людей, які віддали своє життя за волю України. З вітальним словом до усіх звернулися: директор НВК Крохмалюк І.В., начальник відділу освіти Красовський Р.М., учасник АТО, депутат обласної ради Русенко А. Святі отці поблагословили початок навчального року. Окрасою свята стали гості із минулого: українські козаки. Вони вправно володіли шаблями, дарували подарунки, навчали нащадків бути гідними та корисними для рідного народу. Але все-таки родзинкою свята стали найпочесніші гості: першокласники та випускники. Наймолодші школярі підготували вірші та пісню. А випускники потішили юну зміну палким привітанням, музичним дарунком та пам’ятними сувенірами. Урочистості з нагоди святкування початку навчального року закінчилися веселим малиновим дзвоником, який покликав усіх на перший урок "Україна -єдина країна" Перед уроком учні 9 та 11 класів, вчителі, батьки та гості поклали квіти до пам'ятних місць рідного міста. Віримо що цей навчальний рік стане роком нових відкриттів, звершень, нових перемог на конкурсах та олімпіадах, роком гарних оцінок та приємних незабутніх подій. Але найважливіше для нас сьогодні, щоб цей рік став роком добрих новин, позитивних змін та мирного неба.

Переглядів: 628 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0