Неділя, 05.05.2024, 13:01

«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 6 » Майбутнє лісу у твоїх руках
Майбутнє лісу у твоїх руках

1 квітня 2016 року учні 1-А та 3-Б класів Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІст. №3- гімназія ім.Р.Андріяшика» вперше взяли участь в акції  «Майбутнє лісу у твоїх руках», яку проводило Борщівське лісництво ДП «Чортківське лісове господарство».

Ідея залучити маленьких школярів до посадки дерев припала в душу одразу, як тільки дізналася про цю акцію. Директор НВК  Крохмалюк Іван Васильович та класні керівники Шушко Людмила Романівна і Дубиняк Іванна Володимирівна підтримали цю ідею. Адже, основним завданням даного проекту не було залучити дітей до праці, а пояснити про важливість і відповідальність даної справи, привернути їхню увагу до важливих проблем нашої природи і дати змогу їхнім маленьким ручкам і великим серцям доброти по-справжньому допомогти цілій планеті. Потрібно виховувати бережливе ставлення до лісу і любов до природи ще змалку.

Звичайно, дітям садити допомагали присутні вчителі і батьки, та й посадили не так і багато, але цей захід їм усім дуже сподобався і , думаю, що запам’ятається надовго.

Дитячі щирі враження доповнила і гостинність лісників. Наче в казці, серед лісу, стояв чарівний пеньок, на якому були різні солодощі, березовий сік і пригощайся скільки хочеш…

Діти відчули, що справді зробили щось важливе, та щоразу із захопленням перепитували, чи справді із цього пагінця виросте справжній дуб-велетень.

Лісничий Онишко С.С. усім школярам розповів про важливість збереження та примноження зеленого багатства нашого лісу, а на завершенні усіх за участь у акції нагородив подяками та значками «Друг природи».

Усі були горді за свою добру справу.

Та це тільки перший маленький крок… Потрібно, щоб діти вміли доглядати за лісом, за чистотою довкілля, берегти природу і інших цьому навчати.

Будьте і ви небайдужими та приєднуйтесь до щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Голова батьківського комітету 1-А класу

Переглядів: 604 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 5.0/1