Субота, 04.05.2024, 16:29

«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 8 » КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ
КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ

В день Покрови Пресвятої Богородиці - Покровительки козацтва, в Борщівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім. Р. Андріяшика» пройшла посвята в «Козачата» учнів 2 класу, а в «Соколи» п’ятикласників. Багато корисних справ зроблено ними за попередній рік, всіх і не перелічити! Добре навчаються, здобувають перемоги у спорті, активні на дозвіллі, шанують старших і допомагають їм, пізнають свою країну, мандруючи її шляхами, досліджуючи свої родові корені та історію.

Зал святково прикрашений в українському стилі. У центрі сцени ікона Матінки Божої. І недарма, адже за давнім народним повір’ям Богородиця, яка з’явилась перед козаками в обложеному турками монастирі, змусила ворогів відступити без бою, а козаків – обрaти її своєю покровителькою.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор І.В.Крохмалюк. Він висловив сподівання, що віднині і назавжди в юних серцях нащадків козаків поселяться козацький розум, відвага, сила і честь, що допоможе вирости їм гідними синами й доньками Батьківщини.

Новоспечені козачата та соколи присяглись гідно нести звання, любити рідну мову, Україну, поважати старших. Вони гідно пройшли перевірку на знання історії козаків та випробували їх на спритність. Свято пройшло на славу! Учні, батьки та гості отримали велике задоволення бо конкурси , естафети були цікавими, іноді жартівливими.

Свято удалось! А козачата та соколи приступили до навчання, адже попереду їх чекає багато приємного і незвичайного!

Переглядів: 433 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0