Понеділок, 29.04.2024, 07:25

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 20 » Козацькому роду нема переводу
Козацькому роду нема переводу

Стало доброю традицією у Борщівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім. Р.Андріяшика» 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, відмічати  День українського козацтва. Слово «козак» у широкому розумінні  це - вільна незалежна людина. Українське козацтво успадкувало від своїх попередників головні засади кодексу честі, звитяги, благородства, вірності, порядності та правдивості. Дбаючи про продовження справи та слави вільнолюбних предків, вчителі та учні нашого НВК організовують та проводять різноманітні заходи:  зустрічі, ігри, змагання, козацькі забави... Незабутньою подією для кожного другокласника цьогоріч стало, мабуть, шкільне свято «Посвята у козачата». Ряди сміливих та вільних поповнились юними  козачатами, у складі 61 учня  НВК. Винуватці урочистостей не тільки читали вірші, співали пісні, змагалися у кмітливості, але й продемонстрували свою спритність, мужність та силу під час спортивних змагань та конкурсів. Класоводи Анна Фурман, Іванна Дубиняк, Галина Романець, педагог – організатор Олег Розін були активними помічниками в організації та проведенні свята. Ведучі свята Анастасія  Кича та Тарас Кашуба подбали про естетичне оформлення зали та емоційне забарвлення посвяти. Кошовий отаман, Віктор Притула - учень 9 класу, допоміг скласти присягу та вручив дітям посвідчення про те, що від сьогодні вони є справжніми козачатами.

Директор НВК Іван Крохмалюк привітав винуватців свята та побажав бути гідною зміною славних пращурів. Педагогічний колектив НВК приєднується до вітань. Тож хай козацькому роду довіку не буде переводу!

Переглядів: 644 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0