Понеділок, 29.04.2024, 04:22

«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 16 » Козацький гарт 2019
Козацький гарт 2019

14 травня 2019 року завершились традиційні щорічні змагання школярів Тернопільщини «Козацький Гарт 2019» організовані Тернопільський обласним відділенням КФВС МОНУ та Тернопільським міським центром фізичного здоров'я населення. Учасниками стали команди 11 закладів загальної середньої освіти районів громад та селищних рад, в складі яких змагались 130 юнаків та дівчат від 5 до 10 класів.

Традиційними стали і етапи змагань: стрибки на скакалці на час, стрибки у довжину з місця, човниковий біг 4х9м, естафета, яка складається з 10 етапів, а на завершення перетягування канату.

Спритність, гнучкість, сила, витривалість, спортивних характер та наполегливість проявили учасники змагань. Хоч обійшлось і без дощу, але погода стала ще одним випробуванням для школярів. Трішки пасмурно на вулиці але світло у душі, адже позитивні емоції переповнювали учасників обласної першості.

Допомагали у визначені переможців змагань судді, студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка на чолі із головним суддею змагань доцентом Валерієм Єднаком та заступником головного судді доцентом Андрієм Огнистим.

Після підрахунку усіх набраних очок переможцем «Козацького Гарту» 2019 року стала команда Почапинської ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільської районної ради (вчитель А.І.Чернецький), на другу сходинку п’єдесталу піднялась команда Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3-гімназія ім. Р.Андріяшика» (О.В.Кирилюк). Третє місце завдяки перемозі у човниковому бігу здобули учні ЗОШ І-ІІІ ст. села Постолівка Гусятинського району (вчитель Р.Я.Гриньків).

Команди переможці та призери змагань нагородженні грамотами медалями організаторів змагань та цінними подарунками ТМ «Ласунка».

Щиро вітаємо  команду учнів нашого НВК Сорокотягу Михайла, Тохтамиша Богдана, Осадчук Юлію,  Прокопик Ілону, Чорнобая Арсена, Сакалюк Ангеліну, Гудак Олесю, Тимчука Арсена, Дозірців Марію, Блажієвську Вікторію, Антощука Владислава, Пінгас Олександра, Ткач Катерину, Гаврищука Ігора, Старостенко Ірину та керівника Василя Олексійовича Кирилюка та бажаємо нових  успіхів.

Переглядів: 399 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0