Вівторок, 07.05.2024, 17:41

«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 23 » Козацький гарт 2014
Козацький гарт 2014

21 травня на Тернопільському міському стадіоні пройшов уже традиційний обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт-2014». У змаганнях взяли участь 14 команд з районів Тернопільської області та команда міста Тернополя. Усього було залучено понад 180 учнів - представників від п’ятих до десятих класів.

На параді відкриття учасників привітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Ігор Підгайний, начальник управління департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Цьомик, начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олександр Бірюков, виконуючий обов’язки голови Тернопільського обласного відділення НОК України, майстер спорту СССР з класичної боротьби Віталій Ігнатенко, а також фіналіст двох Олімпійських Ігор, чемпіон Світу та Європи, майстер спорту України міжнародного класу з плавання Олександр Волинець.

Найсильнішу команду визначали за кращими результатами вікторини «Знавців історії українського козацтва», човникового бігу, стрибків у довжину з місця, стрибків через скакалку, перетягування линви та комбінованої естафети.

Боротьба на стадіоні розгорталась запекла, та все ж перемогу святкували учні Борщівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 - гімназія імені Романа Андріяшика» (директор Крохмалюк І.В.), другу сходинку посіли неодноразові переможці та призери минулорічних змагань спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району (директор Нечай Я.В.), третє місце здобули вихованці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району (директор Нападій М.І.).

Команда-переможець та призери нагороджені грамотами, медалями та Олімпійською літературою.

Щиро вітаємо з перемогою Андрющенка Вадима, Барладин Христину, Новіцьку Вікторію, Новіцьку Ольгу, Ставрук Ольгу, Сатко Анастасію, Прокопик Діану, Мацюка Андрія, Раціборського Назара,Прокопика Богдана, Яремчука Романа, Спіака Дениса та їх тренерів Прийдуна Василя Миколайовича, Нестеряк Ларису Василівну, Розіна Олега Вікторовича.

Фоторепортаж з змагань дивіться у фотоальбомі

Переглядів: 706 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0