Вівторок, 30.04.2024, 07:29

«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 9 » Конкурс англійської пісні “Schoolvision”
Конкурс англійської пісні “Schoolvision”

03 травня у нашій школі було проведено конкурс англійської пісні "Schoolvision”.  Відбувався він уже вчетверте. Організатори – кафедра англійської мови. До складу журі входили: Шона Вайскоттен – волонтер Корпусу миру, вчитель англійської мови, Чупахіна Оксана Михайлівна – методист комунальної установи «Районний методичний кабінет», Стахів Віктор Володимирович – вчитель музичного мистецтва, Царук Олеся Володимирівна – вчитель української мови та літератури, класний керівник 11 класу, Бук Ярина – представник учнівського парламенту, учениця 11 класу. Підраховували бали Стець Олена Валеріївна, педагог-організатор, вчитель географії та економіки і Шевчук Інга – учениця 11 класу. Конкурсну програму вели вчителі англійської мови Микитейчук Людмила Романівна і Стецюк Тетяна Орестівна. Цьогорічний конкурс було присвячено Дню матері. Прозвучало багато теплих, ніжних, ласкавих слів для наших матерів та бабусь. Переможці визначалися у двох категоріях Junior олодша 5-7 класи) та   Senior (старша 8-10 класи). За оцінками журі Інна Ониськів (9-а клас) отримала І місце у старшій віковій категорії; Тетяна Симанишин (8-б) та Христина Коцюба (8-а) розділили друге місце; представники 9-б класу – Оксана Бішко,Оксана Курило та 10 –го класу – Богдан Герасимов, Андріана Поважна, Юлія Павленкова – посіли ІІІ місце. У молодшій віковій групі місця розділились наступним чином: І місце – представники 6-б класу – Ольга Ставрук, Анастасія Дорошенко, Вікторія Книш; ІІ місце – Юлія Кучма (6-а клас) та Ангеліна Куриляк, Тетяна Черсак (5-б клас); ІІІ місце – Анастасія Кича, Сюзанна Чемич (5-а клас) та Марія Васкан, Тетяна Стодола (7-а клас). Найкраще до конкурсу підготувались представники 7-б класу – Ольга Хованець та Зоряна Пилип. Вони отримали Гран – прі. За результатами on-line голосування, яке розпочалося відразу після закінчення конкурсної програми на сайті нашої школи school3ra.ucoz.ua і тривало до 23.00 год неділі, Приз глядацьких симпатій отримали Хованець Ольга та Пилип Зоряна. Вітаємо усіх переможців.

Фоторепортаж дивіться  на сторінці сайту  "Фотоальбоми"

Переглядів: 1918 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 5.0/1