Понеділок, 29.04.2024, 03:20

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 20 » Христос Воскрес!
Христос Воскрес!

Співає вся природа,

Величний гімн полинув до небес.

Хоч він помер – з любові до народу,

Із гробу встав, у величі воскрес.

Такі світлі слова лунали на площі перед нашим НВК, завершуючи Великодній тиждень.

Воскресіння Христове – найбільше і найсвітліше свято усього християнського світу. Празник Пасхи багатий не тільки величними богослужіннями, радісними співами і глибоко символічними обрядами, але і розмаїтими народними звичаями.

Учні нашого НВК під керівництвом вчителів музики (Стахів В.В., Яловіца Г.Г.), хореографа (Розін О.В.), педагогів-організаторів (Дубиняк І.В.,Кондрат Г.О.), ЗДВР Войтухів О.Я. відтвормили прекрасне дійство зустрічі весни та прослави Божого Сина.

Ведучими свята були десятикласники Візнюк Соломія та Касараба Ігор. Учениці 2-А та 2-Б класів у ролі Писанок цікаво розповіли про традиції писанкарства; школярі 4-А та 4-Б класів дарували глядачам пісні «Христос Воскрес» та «Веснянки». Роль дівчинки весни виконала учениця 2 -Б класу  Скорохід Діана.

Кульмінація свята став величезний танець-гаївка, який підготували учні 5-А, 5-Б, 6-А, 7-А,8-А класів. Присутні з радістю в серцях та тамуванням подиху спостерігали за вправними рухами танцюристів.Посмішки та хороший настрій панували того ранку на площі перед НВК. До речі, і вчителі, і учні були у вишиванках, що додало ще більшої святковості прекрасному дійству.

З подякою до учасників звернувся директор НВК І.В. Крохмалюк, а парох ГКЦ о.Б.Боднар завершив свято спільною молитвою.Ще довго ніхто не розходився: робили фото на пам’ять, обговорювали побачене, тішились, що наші діти такі талановиті, а рідна українська земля багата на звичаї, традиції та обряди.

Переглядів: 564 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0