Неділя, 28.04.2024, 19:43

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 14 » ІДУ З ДИТИНСТВА ДО ТАРАСА
ІДУ З ДИТИНСТВА ДО ТАРАСА

Історія мого життя становить частину
історії моєї батьківщини.
                                                                          Тарас Шевченко

Серед  визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові,чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце. Направду безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка, адже воно відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу рідного  народу. Український народ любить Тараса та  пишається своїм  справжнім сином.

9-10 березня учні та вчителі Борщівського НВК вшановували пам’ять великого пророка. 9 березня вчителі, учні 8-9 класів,  директор Іван Крохмалюк були присутні на шевченківськовому уроці, який провів голова Борщівського товариства «Просвіта» Петро Довгошия. 10 березня день розпочався спільною молитвою під час панахиди біля пам’ятника Тарасу Григоровичу, яку відслужив парох Борщівського храму Успіння Пречистої Діви Марії о. Богдан Боднар. У ній взяв участь педагогічний та учнівський колективи НВК. Цього ж дня у приміщенні спортивного залу навчального закладу відбулася урочиста загальношкілна лінійки, присвячена 202 річниці  з Дня народження Т.Г.Шевченка  «ІДУ  З  ДИТИНСТВА  ДО  ТАРАСА». Ведучими заходу були Зоряна Пилип та Андрій Стахів. Переможці шкільного конкурсу читців «Жива душа поезії Шевченка» Кича А., Слюсарчук С., Матушак С.,  Щур О.та Стахів О. прочитали поезії  Тараса Григоровича; педагог-організатор Ірина Василівна Чернова  підготувала літературну композицію «Дитинство», яку виконали Ткач Катерина (8-Б клас) та Владика Ігор(3-Б клас). Учні 2-А класу під керівництвом музичного керівника Яловіци Галини Григорівни виконали пісню «Зацвіла в долині», Володя Чопик (3-А) та Люда Петрик(3-В) заспівали пісю «На славу Тарасу».

Кульмінаційним моментом заходу стало нагородження переможців шкільного конкурсів «Жива душа поезії Шевченка» та «Весна починається з Шевченка» почесними грамотами. Заступник директора з виховної роботи Гречка Наталя Ярославівна подякувала дітям за активність та побажала нових творчих успіхів на славу великого пророка та України.

Переглядів: 643 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0