Вівторок, 14.05.2024, 06:10

«  Травень 2021  »

Головна » 2021 » Травень » 8 » І живуть у пам’яті народу
І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

В Борщівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 3 - гімназія ім Р. Андріяшика" під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

Для учнів закладу були проведені уроки пам’яті "Маки примирення" (1-А, кл.кер Пакуляк О.), "День пам'яті та примирення" (1-Б, кл.кер Яворська Л.), «Ми пам’ятаємо» (3-Б кл.кер Стахів І.), «"Ціна перемоги"(5-А, кл.кер Притула О.), «Слава Переможцям» (6-А кл.кер Малик О.), «Людської пам‘яті свічу знов запалю...»(6-Б кл.кер Пилип О.), «Не загасити пам'яті вогонь» (7-А кл.кер Шийка О.), «Вони завжди з нами...»(8-А кл.кер Кондрат Г.), «День пам'яті та примирення» (8-Б, кл.кер Матієшин Т.) «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього» (9-А кл.кер. Водовіз Н., педагог-організатор Чубак О.), на яких висвітлили події Другої світової війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни .

Учні НВК долучились до акції «Тих днів не змовкне слава», під час якої створювали відеоролики та презентації про участь українців у Другій світовій війні. Учні декламували вірші, малювали малюнки, створювали "Книжечки пам'яті".У ці дні педагоги розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу.

Надзвичайно активно учні взяли участь у Всеукраїнській акції «Маки пам’яті» та у акції «Мирне небо».

Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!

Переглядів: 187 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0