Неділя, 28.04.2024, 23:25

«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Гордімося друзі, що ми українці
Гордімося друзі, що ми українці

Учасник шоу «Україна має талант», керівник естрадної студії «Водограй», буковинський волонтер Святослав Край  представив на Борщівщині концертний  тур «Гордімося друзі, що ми українці».

З патріотичним репертуаром Святослав їздить по різних куточках України та розповідає школярам і не тільки про фронтове життя.

В наш непростий час, попри складний соціально-економічний стан, попри невдоволення діями політиків, попри ненависть до війни і фактичних бойових дій, що чи не щодня забирають у нас найдорожче – близьких і рідних  людей…. Ми – українці маємо надзвичайну рису – згуртуватись заради єдиної цілі покликаної на збереження та побудову країни майбутнього, що спільними зусиллями перетвориться на теперішнє.

Творча акція  співака має благодійну мету – збір коштів для потреб бійців, які служать  в зоні АТО. А вже опісля, придбавши необхідні  речі для солдатів, Святослав вирушає на війну, прихопивши на доданок пісню – маленьку розраду, яка вкрай необхідна нашим захисникам.

«Ми маємо допомагати хлопцям та всіляко підтримувати їх, аби вони розуміли, що їхня жертовна служба  державі має ціну – ціну людської любові та шани. Якби ви тільки знали, як вони радіють приїзду людей з мирної території. Саме так бачать, що про них тут пам’ятають…» – зауважує в розмові співак.

Учні нашого НВК із задоволенням слухали пісні у виконанні Святослава Края і зробили свій внесок у благодійну скриньку для воїнів АТО.

Ось така вона, жорстока жертовність задля майбутнього наших дітей. Наших, спільних, тих за яких ризикують своїм життям герої неоголошеної Росією війни  на Сході України.

Переглядів: 626 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0