Неділя, 28.04.2024, 20:29

«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії
Фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії

Моя Україна – широкі простори:

Поля і левади, долини і гори,

Молитва і пісня, і слово натхнення,

Наша праця й талант, Україно, для тебе!

Учні НВК взяли участь у районному  фестивалі-конкурсі патріотичної пісні, прози і поезії; творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова››, присвяченого 100-річчю бою під Лисонею. У забуття все більше і більше відходять дні наших звитяг. Змінилися часи, змінилися і людські погляди на сенс життя, на самопожертву в ім’я України.

Але  не перестає боліти  у  нас душа і за минуле, і за сьогодення нашої держави. Поезія, проза, пісня – є великим відображенням патріотизму й героїзму. Їхню мову гніву, мову любові та мову надії  й до сьогодні здолати ніхто так і не може.

Вірші патріотичного спрямування «Героям слава!» та «Молитва матері» продекламували учні Слюсарчук Софія (10 клас), Ткач Тетяна (9 клас), Малинник Еліна (8 клас).

Особливу увагу глядачів привернули пісні «Нас весна не там зустріла» (слова  Йосипа Струцюка, музика  Олександра Гаркавого) та «Біля тополі» ( слова Петра Солодухи, музика Петра Солодухи, Павла Солодухи) у виконанні хору учнів НВК.

Малюнки та живописні роботи , представлені на фестиваль – конкурс, розкрили тему патріотичного духу, майстерно показали оригінальність творчого задуму виконавця.

Українці  наповнені духом своїх волелюбних предків, багатою історією. І якщо хочемо осягнути минуле нашої Вітчизни, то маємо багато вчитися, знати, пам’ятати. Таким був лейтмотив даного фестивалю.

На завершення заходу організатори подякувала всім, хто не байдужий до української пісні, слова, молодому підростаючому поколінню справжніх патріотів та висловили впевненість, що фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії; творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова›› буде проводитися щорічно.

Переглядів: 666 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0