Понеділок, 06.05.2024, 15:17

«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 6 » Екскурсія у Вінницю
Екскурсія у Вінницю

17 жовтня 2015 року учні 7-9 класів побували на екскурсії у місті Вінниця. Перед очима дітей постало  достатньо компактне, яскраве, європейське місто. Здійснивши  пішохідну екскурсію по центру,  ознайомились з його історією, побачили символ міста - «Вінницьку Вежу».

Учні відвідали виставку військової техніки та зброї Другої світової війни, де експонувались унікальні предмети, деякі з них є справжнім раритетом. Змогли потримати у руках зброю і посидіти у військовій техніці.

Діти також відвідали  музей-садибу та усипальницю  М. І. Пирогова. Вінниця дбайливо шанує пам'ять ученого, хірурга, педагога М. І. Пирогова. У садибі під Вінницею, де знаменитий лікар провів останні двадцять років життя, знаходиться його меморіальний музей. Експозиція музею розташувалася в 10 залах і будинку-аптеці.  Навколо садиби ростуть дерева, посаджені самим Пироговим. У 1,5 км від садиби в каплиці-мавзолеї ось вже 125 років спочиває забальзамоване тіло видатного хірурга.

Та все ж окрасою екскурсії  став  саме Вінницький фонтан. Це найбільший у світі світломузичний фонтан на відкритих водоймах та реконструйована набережна «Рошен».

Діти побачили захопливе дійство, де поєднання природних можливостей води та світло- і лазеротехнологій переповнюють емоції. Незабутні враження отримуєш, споглядаючи, як на водяному екрані сюжет картини змінюється сплетінням різнокольорових струменів води під супровід класичної чи сучасної музики. Учні із завмиранням подиху спостерігали за феєрією танцюючого Вінницького фонтана.

Переглядів: 636 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0