Понеділок, 06.05.2024, 06:02

«  Березень 2015  »

Головна » 2015 » Березень » 12 » До нас завітала Мельпомена
До нас завітала Мельпомена

Із самого дитинства мріяла стати вчителем початкових класів, навчати та виховувати діток. Після закінчення Сапогівської ЗОШ І-ІІст. вступила до Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського. Вже місяць триває переддипломна педагогічна практика в Борщівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.. №3 – гімназія ім. Р. Андріяшика. Хочу поділитися враженнями від свята, на якому відбулася прем’єра п’єси «Весняна казка» у 2-Б класі (класний керівник Дубиняк Івнанна Володимирівна). Із приходом весни наші діти відкрили двері у світ чарівної Мельпомени. У цей день зібралася дружня родина: мами, бабусі, дідусі, учні 2-А класу та адміністрація НВК. До постановки п’єси всі старанно готувалися. Завдяки талантам наших діточок, чудовим костюмам, продуманому музичному супроводу та тематично-святково вбрані залі, вдалося в повній мірі передати і розкрити духовність свята. До організації виховного заходу долучилися вчитель музики Яловіца Г.Г, батьки Владика А.В. та Владика О.І, які організували технічне забезпечення та яскраві костюми, а хореографічну постановку підготувала автор цих рядків. Втомлена, але щаслива за своїх діточок, адже вони «відпрацювали» святкове дійство на відмінно Іванна Володимирівна подякувала всім за підтримку. Із заключним словом до присутніх звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Сорокотяга Оксана Йосипівна. Серед буднів сьогодення наші діти подарували хвилини щастя, віри, надії в майбуття.

Переглядів: 639 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0