П`ятниця, 03.05.2024, 17:02

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 26 » ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ
ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в нашому НВК. Коридори та класи прибрані у музичному стилі. Зачаровує слух спокійна мелодія. При вході працює фотозона для бажаючих зробити фото на пам’ять. Привітно зустрічають одинадцятикласники педагогів та пенсіонерів в імпровізованому Арт-кафе, пригощають кавою та солодощами.

В малому залі Будинку культури зібрався весь педагогічний колектив, а учні, під керівництвом заступника директора з виховної роботи Войтухів О.Я. та музичного керівника Стахіва В.В., підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського життя, пісні та вірші. Чудовий настрій і заряд енергії отримали присутні від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок. З побажаннями творчих злетів та професійних перемог виступив директор НВК І.В.Крохмалюк. Привітати вчителів завітали члени Батьківського комітету, представники Борщівської міської ради.

День самоврядування в початковій школі пройшов також на вищому рівні. Діти зуміли проявити себе, відкрили у собі нові таланти. Можливо не всі з них стануть педагогами, проте після такого досвіду, вони безперечно почнуть більше цінувати вчительський труд.

Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого наставника, який уміло передає свої знання та вміння. А найбільше щастя для вчителя – бачити у своїх учнях продовження себе.

Переглядів: 502 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0