П`ятниця, 10.05.2024, 07:33

«  Лютий 2021  »

Головна » 2021 » Лютий » 19 » День Героїв Небесної Сотні
День Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну, скорботну та вже історичну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності. Їх імена уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам'ять нагадуватиме про їхню мужність і самопожертву в ім'я свободи. Майдан став символом утвердження віковічного прагнення українського народу до справжніх демократичних цінностей. І за право їх здобути, за нашу з вами свободу і оновлення країни заплачено страшну ціну – життя тих, кого ми називаємо «Небесна Сотня».

В НВК напередодні було проведено заходи , приурочені до Дня Героїв Небесної Сотні.

Перший урок для учнів розпочався з реквієму Небесній сотні « Гей, плине кача» та загальношкільної хвилини мовчання. У 5-11 класах відбулася тематична політінформація «У їхніх серцях жила Україна», яку організував шкільний Парламент.

Педагог-організатор Чубак О.С. та класний керівник 9-А класу Водовіз Н.А. організували та провели флешмоб у фільмі «Ангели, що вчать нас жити».

Учні початкових класів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Козій О.Я. взяли участь акції «Ангели пам’яті».

Бібліотекар школи Квасніцька Л.В. організувала виставку тематичної літератури.

Педагогічний колектив взяв участь в урочистостях на площі Свободи.

Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Нас убивали, нищили. Але українська нація – нескорена і вільна! Зараз розпочинається відлік новітньої історії України. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга.

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ГЕРОЯМ!

УКРАЇНА – ЦЕ НА ВСЕ ЖИТТЯ!

УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ!

Переглядів: 197 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0