Вівторок, 30.04.2024, 07:51

«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 3 » День Цивільного захисту у школі
День Цивільного захисту у школі

27 квітня 2012 року у Борщівській ЗОШ І-ІІІ ст №3 ім.Р.Андріяшика проведено День Цивільного захисту.

До його участі було залучено керівний склад ЦЗ школи, весь постійний склад школи та учнів 1-11 класів Під час його проведення перевірялись знання й уміння учнів діяти у випадках аварій, пожеж, користуватися засобами колективної й індивідуальної безпеки.

Відкриття Дня ци­вільного захисту розпочалося о 8.15 год. на шкільному подвір’ї із шикування класів та працівників школи. Начальник Цивільного захисту школи Крохмалюк І.В. ознайомив учнів, вчителів та тех.персонал з основними цілями та головними завданнями Дня Цивільного захисту. Начальник штабу ЦЗ щколи Микитейчук Л.Р. оголосила план проведення Дня Цивільного захисту.

День Цивільного захисту у школі проходив згідно з планом.

З учнями та педагогічним персоналом були відпрацьовані дії подачі звукового сигналу «Увага всім!» Учні демонстрували вміння користуватися протигазом, ватно-марлевою пов’язкою, надавати першу допомогу при переломах кінцівок.

Для учнів початкової школи булопроведено конкурс на найкращий малюнок «Захист людини у надзвичайних ситуаціях».

На уроках ЗВ учні 10-11-х класів вивчили будову фільтрувального протигаза для захисту органів дихання, очей, шкіри обличчя від впливу ОР, РР, БЗ і деяких СДОР, а також від різних шкідливих домішок, що є в повітрі. Особлива увага приділялася підбору лицьової частини протигаза та правилам одягання протигаза на себе і потерпілого. Всі дії учні школи виконували самостійно, навчилися перевіряти, чи правильно складено і підібрано протигаз.

На високому методичному рівні провели уроки класоводи 2-их (Стахів І.О. , Герасимів Н.Я. – «Небезпечні ситуації, що можуть виникнути при спілкуванні з незнайомою людиною на вулиці»), 3-іх (Фурман А.Р., Романець Г.І. - «Подорож у місто небезпек») та 4-их (Пакуляк О.Б., Яворська Л.І. - «Чорнобиль немає минулого часу», «Дзвони Чорнобиля») класів. Проведено цікаві та пізнавальні вікторини: «Багато знати – вміло діяти» — 5- ті класи (Кочмар І.В., Шийка О.П.); «Як стати супергероєм» — 6 - ті класи (Малик О.І., Вавринець А.Л.); «Вплив радіації на здоров'я людини.
Шляхи надходження до організму радіоактивних речовин та їх виведення» 11 клас (Царук О.В.).

Вчитель ОМЗ Притула О.П. провела теоретично-практичне заняття з учнями 7-х класів «Гідрологічні НС. Пожежі».

Для учнів 2-3 класів було організовано виступ агітбригади «Школа Безпеки».

За сигналом цивільної оборони об 11.00 та 13.00 проведено евакуацію особового складу школи із приміщення. Добре спрацював пост охорони громадського порядку, який організував патрулювання і спрямовував напрям руху учнів з І,ІІ та ІІІ поверхів. Евакуація пройшла чітко й організовано.

Для учнів 8-9-их, 10-11 класів проведено демонстрацію фільмів – «Наслідки пожежі», «Чорнобиль», «Обвал будівель».

Наприкінці дня проведено підсумкову лінійку, на якій керівники груп цивільного захисту доповіли про виконання плану
роботи.

Переглядів: 1803 | Додав: Oksana2012 | Рейтинг: 0.0/0